این مطلب ۷۱ بار خوانده شده
مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌‌الملل استانداری البرز:

دستاوردهای سفرهای استانی رئیس جمهور به البرز نمایش داده می‌شود

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌‌الملل استانداری البرز گفت: در آستانه یکصدمین سفر استانی هیئت دولت، دستاوردهای سفر چهارگانه رئیس جمهوری به استان البرز در دید عموم قرار می‌گیرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن(ع) البرز به نقل از روابط عمومی استانداری البرز، مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌‌الملل استانداری گفت: همزمان با یکصدمین سفر هیئت دولت به مشهد مقدس نمایشگاهی از سفرهای استانی و ملی رئیس جمهوری در این شهر برگزار می‌شود.

محمود سوداگر افزود: در این جشنواره که در مشهد مقدس برگزار می‏شود، دستاوردهای سفرهای استانی رئیس جمهور در قالب نمایشگاهی به نمایش گذاشته می‎شود.

وی ادامه داد: عملکرد دولت نهم و دهم با محوریت سفرهای شهرستانی در این نمایشگاه عرضه شده و تمام استان‌ها در این نمایشگاه دارای غرفه بوده و حضور خواهند داشت.

این مسئول اظهار داشت: نحوه اطلاع‌رسانی و انعکاس مجموعه خدمات دولت در استان و تلاش‎های مسئولان در این راستا بسیار مهم است.

مدیرکل روابط عمومی و اموربین‌الملل استانداری گفت: ساز و کارهای لازم برای برپایی این نمایشگاه در استان فراهم شده است.

سوداگر ادامه داد: در نمایشگاه استانی تمامی دستگاه‌های اجرایی با گرفتن غرفه خود عملکرد و دستاوردهای دولت نهم و دهم را در طول ۷ سال به نمایش می‌گذارند.

این مسئول با بیان اینکه این نمایشگاه در مشهد و در خردادماه برگزار می‌شود از برگزاری نمایشگاه استانی در البرز همزمان با برگزاری در مشهد خبر داد.

سوداگر بر مشارکت همه دستگاه‎ها در نمایشگاه جشنواره صدمین سفر استانی رئیس جمهور در مشهد مقدس تاکید کرد.

وی تصریح کرد: این دستاوردها فقط در حوزه عمرانی نبوده بلکه در عرصه‎های فرهنگی، مذهبی و اجتماعی پیشرفت‎های قابل توجهی داشته‎ایم.

وی گفت: سالنی در اداره ارشاد برای برگزاری این نمایشگاه در استان البرز در نظر گرفته شده که به زودی غرفه‌های آن مشخص و ارائه می‌شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.