این مطلب ۱۸۵ بار خوانده شده
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس شهرستان اشتهارد خبر داد;

کتاب های “فرهنگ نامه ی شهدای اشتهارد” و “من یک اسیر هستم” تا پایان سال ۹۵ منتشر خواهد شد

طبق برنامه ریزی های صورت گرفته گنگره ی شهدای استان در سال ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه علی اکبر اشتهارد: ابراهیم شاه بیگ رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس شهرستان اشتهارد در مصاحبه با خبرنگار ما خبر از چاپ و انتشار ۲ کتاب در مورد شهدا و آزاده های شهرستان اشتهارد داد و گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته گنگره ی شهدای استان در سال ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد و یکی از لازمه های برگزاری این گنگره در استان، چاپ و انتشار ۲ کتاب، یکی در خصوص شهدا و دیگری در خصوص آزاده های هر شهرستان است.

شاه بیگ در خصوص این ۲ کتاب گفت:از آذر ماه سال گذشته کارگروهی را در دفتر بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس شهرستان برای نوشتن ۲ کتاب در خصوص شهدا و آزاده های شهرستان تشکیل دادیم و در این کارگروه مجید ملا‌محمدی به عنوان نویسنده ی این کتاب ها انتخاب شد.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس شهرستان اشتهارد در ادامه با اشاره به اینکه اشتهارد ۱۲۹ شهید دارد، گفت: کتابی که درخصوص شهدای اشتهارد است، “فرهنگ نامه ی شهدای اشتهارد” نام دارد و در این کتاب آثار و خاطرات شهدا از خانواده و همرزمان هر شهید تهیه شده و به طور متوسط ۳ تا ۷ صفحه از کتاب برای هر شهید در نظر گرفته شده است که جمعا پیشبینی می شود که تعداد صفحات کتاب به ۵۵۰ صفحه برسد.

شاهبیگ در ادامه تصریح کرد: با توجه تعداد بالای صفحات این کتاب، احتمال چاپ کتاب در ۲ جلد جداگانه وجود دارد.

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس شهرستان اشتهارد همچنین خبر از نوشتن کتابی به نام “من یک اسیر هستم “داد و گفت: تدوین کتاب “من یک اسیر هستم”، همزمان با کتاب “فرهنگ نامه شهدای اشتهارد”شروع شده است.

شاه بیگ در انتها گفت: این کتاب ۹۰ خاطره ی دوران اسارت حاج رضا شاهبختی، یکی از آزاده های شهرستان است که به امید خدا به همراه کتاب “فرهنگ نامه شهدا” تا پایان سال ۹۵ منتشر خواهد شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.