این مطلب ۱۱۹ بار خوانده شده

برگزاری جشنواره قرآنی ،ورزشی حلقه های صالحین در اشتهارد

تعلیم و تربیت حوزه ۹۱۱ امام خامنه ای شهرستان اشهارد برای اولین بار مسابقه قرآنی ورزشی از بین حلقات صالحین پایگاه های تابعه خود برگزار کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سپاه استان البرز: تعلیم و تربیت حوزه ۹۱۱ امام خامنه ای شهرستان اشتهارد برای اولین بار مسابقه قرآنی ورزشی از بین حلقات صالحین پایگاه های تابعه خود برگزار کرد.

رشته های قرآنی این مسابقه شامل قرائت،نوحه خوانی،حفظ جز ۳۰ از افراد زیر ۱۶ سال و نهج البلاغه و صحیفه سجادیه از افراد بالای ۱۶ سال و رشته های ورزشی این مسابقه شامل دارت و پرش طول و طناب کشی از نفرات زیر و بالای ۱۶ سال بود که از مجموع این رشته ها یک تیم قرانی ورزشی منتخب پایگاه تشکیل شد.

اعضای شرکت کننده هر تیم از بین افراد فعال درحلقه های موجودهرپایگاه انتخاب شدند که در مجموع به عنوان تیم و حلقه منتخب پایگاه نیز معرفی شدند.

این مسابقه هم به صورت انفرادی در هر رشته و هم به صورت تیمی برگزار شد،به این صورت که برای هر رشته ۲۰ امتیاز اختصاص داده شده بود که در پایان هر پایگاهی که موفق به کسب امتیاز بیشتر در رشته های قرانی و ورزشی شده بود به عنوان تیم و حلقه برتر شهرستان انتخاب شد.

در این مسابقه جذاب و متنوع حدود دویست نفر شرکت داشتند که کلیه مسابقات به طور همزمان به میزبانی مسجد شهدا برگزار شد.

در پایان علاوه بر اهدای جوایز به صورت انفرادی،پایگاه سید الشهدا به عنوان تیم برتر و پایگاه الزهرا و شهدا به عنوان تیم دوم و سوم شناخته شدندکه به این سه پایگاه هم جوایز ویژه ای اهدا شد.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.