این مطلب ۱۸۴ بار خوانده شده

حضور حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) در اشتهارد

با توجه به حضور حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) در اشتهارد و روستای مرادتپه، صحت آباد بنده شروع به تحقیق درباره آن زمان کردم که به آقای عبداله گنجی رسیدم
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران بسیج: با توجه به حضور حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) در اشتهارد و روستای مرادتپه، صحت آباد بنده شروع به تحقیق درباره آن زمان کردم که به آقای عبداله گنجی رسیدم که ایشان عضو شورای روستای آن زمان بودند و شاهد عینی این موضوع بودند. درادامه گزارش نهایی مصاحبه با حاج عبداله گنجی را مشاهده می نمایید.
سال۱۳۶۶_زمان درو گندم و جو_ زمانی که حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) ، رئیس جهور بودند به مناسبت هفته جهاد سازندگی ابتدا حوالی ساعت ۳۰/۵ به گلزار شهدا اشتهارد آمدند و فاتحه ای خواندند و چون عجله داشتند به روستای ما جهت افتتاح زه کش که در شمال روستا و طول آن حدود۱۱ کیلومتر هست آمدند و به دلیل نداشتن دوربین نتوانستیم عکسی از آن زمان داشته باشیم.
ما از آمدند حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) بی اطلاع بودیم و به طور اتفاقی از بلندگوی مسجد، حضور حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) جهت افتتاح زه کش اعلام شد و گفته شد که هرکس مایل به دیدار میباشد تشریف بیاورد و بنده اولین نفری بودم که به دیدار آقا مشرف شدم و از شدت شوق شروع به روبوسی کردن با آقا کردم و با هیئت همراه ایشان همچون آقای زنگنه وزیر جهادشان و غیره احوال پرسی کردم.
حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) از بنده توضیحاتی از عملکرد جهاد خواستند و بنده توضیحاتی مختصر دادم. وقتی مردم نزدیک آقا جمع شدند بنده به آنها گفتند بروند و مقداری نون وماست و... بیاورند. آوردند و آقا مقداری میل فرمودند و به آقای زنگنه گفتند که الان کجا باید برویم و زنگنه گفت برای تبرک برویم از گندم های این روستا مقداری درو فرمایید و راهی یکی از زمین های کشاروزی شدند که حضرت آقا هنگام درو مقداری دستشان زخمی شدند و با آب شستند و با پارچه ای خشک کردندو حضرت آقا به سمت روستا برگشتند.
موقع رسیدن آقا به داخل روستا، مردم روستا با همان سادگی و لباس روستایی از ریز و درشت جمع شدند و به حضرت آقا شعار خوش آمد گویی دادند و در همان میان خانمی یک سینی بزرگ پر از گل محمدی آورد و روی سر حضرت آقا پاشیدند و حضرت آقا با دیدن این همه سادگی اشک از چشمانشان جاری شد و با دستمالی که همراه داشتند اشکایشان را پاک کردند.
در ادامه حضرت آقا وارد حسینیه شدند و در جایگاهی که آماده کرده بودیم نشستند و شروع به سخنرانی و ارشاد روستائیان کردند .
بعد از اتمام سخنرانی حضرت آقا از روستائیان خداحافظی کردند و دوباره به گلزار شهدای اشتهارد رفتند و در آنجا هم سخنرانی کردند که به دلیل نبودن دوربین هیچ عکسی از حضور آقا در اشتهارد موجود نمی باشد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.