این مطلب ۶۹۱ بار خوانده شده

عاشورای ما ۱۴۰۰ سال است پایه های تمدن بشری را گرفته است و تکان میدهد/ یک لحظه خنده از روی لب رزمندگان کرج محو نشد و و هرگز مایوس نشدند/رزمندگان باید فرهنگ شهادت را به جوانان و مردم انتقال دهند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز:سردار حسین دقیقی مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در افتتاحیه نمایشگاه از خیمه تا سنگر در کرج اظهار داشت:  وقتی فعالیت های افرادی را که برای برپایی نمایشگاه فعالیت میکردند را دیدم ، یاد و خاطره  رزمندگان کرج در زمان هشت سال جنگ تحمیلی تداعی شد.

وی افزود: در زمان جنگ وقتی میخواستیم وارد آبادان شویم، به دلیل اینکه ابادان محاصره بود هیچ گاه نیروها داخل محاصره نمیروند  و بیرون محاصره می آیند، شب ها یک گروه از بچه های کرج وارد خرمشهر اشغالی میشدند، از رودخانه با قایق عبور میکردند در حالی که دو لشگر عراق داخل خرمشهر بود.

این مطلب ۲۳۲ بار خوانده شده

یکی از ویژگی های مهم ائمه (ع)احیای امر به معروف و نهی از منکر بوده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز : حجت الاسلام ملک مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه امام سجاد(ع) در مجمع اعتقادی پایوران و سربازان این ناحیه گفت: یکی از ویژگی های مهم ائمه (ع)احیای امر به معروف و نهی از منکر بوده است که در حال حاضر هم در جوامع بشری رواج دارد مهم ترین اصول در امر به معروف و نهی از منکر است که به سه شاخه تقسیم میشود:

این مطلب ۲۸۸ بار خوانده شده

کتاب سلاح اصلی جنگ نرم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز:جلسه بنیان مرصوص با حضور کلیه پایوران برادر و خواهر ناحیه امام سجاد در دفتر جلسات فرماندهی ناحیه امام سجاد (ع) برگزار شد.

مجید زنجانی فرمادنده ناحیه امام سجاد در این جلسه اظهار داشت: با توجه به کلاس هایی که برای طرح بنیان مرصوص توسط استاد عرب اسدی برگزار شد،ایشان در مورد جنگ نرم و جنگ نیمه سخت مثال های زیبایی را از اهل بیت (ع) عنوان کردند که بنیان گذار جنگ نرم امام سجاد(ع) بودند و بنیان گذار جنگ نیمه سخت امام حسن مجتبی (ع) هستند.

این مطلب ۱۱۰ بار خوانده شده

برگزاری همایش طرح مودت در سپاه ناحیه امام حسین(ع) کرج

به گزارش روابط عمومی ناحیه امام حسین(ع) کرج، این همایش  در قالب طرح مودت با حضور فرماندهان پایگاه ها مقاومت خواهر و برادر و اقشار با خانواده محترمشان در محل کانون شهید سبحانی برگزار شد.

همچنین در این برنامه از پایگاه های نمونه،حوزه های و معاونت های برتر در سطح ناحیه و استان تقدیر بعمل آمد.

(در پایان این همایش خانواده ها پس از اقامه نماز مغرب و عشاء در یک جمع صمیمی افطار خود را باز کردند).

 

این مطلب ۷۲ بار خوانده شده

همایش عقیدتی سیاسی و ابلاغ برنامه حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امام حسین(ع) کرج

همایش عقیدتی سیاسی و ابلاغ برنامه حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امام حسین(ع) کرج برگزارشد.

 

این مطلب ۸۸ بار خوانده شده

همایش خانواده پاسداران ناحیه امام حسین (ع) کرج

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج هر ساله در چندین نوبت این همایش به همت فرماندهی ناحیه و دفتر فرهنگی امور خانواده برای همسران و فرزندان پاسدار به اجرا در می آید. این همایش در راستای شناخت و آموزش خانواده ها با تهدیدها و فرصت های فضای مجازی و آگاهی هر چه بهتر برای مدعوین برگزار گردید.

این مطلب ۸۹ بار خوانده شده

همایش گردانهای امام علی (ع)ناحیه امام حسین (ع) کرج

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج، به منظور ٱماده سازی گردانهای امام علی (ع) جهت آرام سازی و مقابله با اغتشاشات آموزش سد و نفوذ و مقابله با جمعیت اغتشاش گران پراکنده کردن و نحوه برخورد و دستگیری عوامل خرابکاری رزمایش ۳۶ساعته به استعداد ۲گردان امام علی (ع)در ستاد ناحیه در روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۹و۳۰بهمن ماه به اجرا در آمد.