این مطلب ۲۳ بار خوانده شده

کتاب سلاح اصلی جنگ نرم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز:جلسه بنیان مرصوص با حضور کلیه پایوران برادر و خواهر ناحیه امام سجاد در دفتر جلسات فرماندهی ناحیه امام سجاد (ع) برگزار شد.

مجید زنجانی فرمادنده ناحیه امام سجاد در این جلسه اظهار داشت: با توجه به کلاس هایی که برای طرح بنیان مرصوص توسط استاد عرب اسدی برگزار شد،ایشان در مورد جنگ نرم و جنگ نیمه سخت مثال های زیبایی را از اهل بیت (ع) عنوان کردند که بنیان گذار جنگ نرم امام سجاد(ع) بودند و بنیان گذار جنگ نیمه سخت امام حسن مجتبی (ع) هستند.

این مطلب ۳ بار خوانده شده

برگزاری همایش طرح مودت در سپاه ناحیه امام حسین(ع) کرج

به گزارش روابط عمومی ناحیه امام حسین(ع) کرج، این همایش  در قالب طرح مودت با حضور فرماندهان پایگاه ها مقاومت خواهر و برادر و اقشار با خانواده محترمشان در محل کانون شهید سبحانی برگزار شد.

همچنین در این برنامه از پایگاه های نمونه،حوزه های و معاونت های برتر در سطح ناحیه و استان تقدیر بعمل آمد.

(در پایان این همایش خانواده ها پس از اقامه نماز مغرب و عشاء در یک جمع صمیمی افطار خود را باز کردند).

 

۱ خوانده

همایش عقیدتی سیاسی و ابلاغ برنامه حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امام حسین(ع) کرج

همایش عقیدتی سیاسی و ابلاغ برنامه حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امام حسین(ع) کرج برگزارشد.

 

این مطلب ۳ بار خوانده شده

همایش خانواده پاسداران ناحیه امام حسین (ع) کرج

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج هر ساله در چندین نوبت این همایش به همت فرماندهی ناحیه و دفتر فرهنگی امور خانواده برای همسران و فرزندان پاسدار به اجرا در می آید. این همایش در راستای شناخت و آموزش خانواده ها با تهدیدها و فرصت های فضای مجازی و آگاهی هر چه بهتر برای مدعوین برگزار گردید.

این مطلب ۴ بار خوانده شده

همایش گردانهای امام علی (ع)ناحیه امام حسین (ع) کرج

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج، به منظور ٱماده سازی گردانهای امام علی (ع) جهت آرام سازی و مقابله با اغتشاشات آموزش سد و نفوذ و مقابله با جمعیت اغتشاش گران پراکنده کردن و نحوه برخورد و دستگیری عوامل خرابکاری رزمایش ۳۶ساعته به استعداد ۲گردان امام علی (ع)در ستاد ناحیه در روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۹و۳۰بهمن ماه به اجرا در آمد.

۱ خوانده

برگزاری همایش نهضت روشنگری در ناحیه امام حسین(ع) به روایت تصویر

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه امام حسین(ع) کرج، همایش نهضت روشنگری روز سه شنبه مورخ ۲۷  بهمن ماه ۹۴ با سخنرانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) البرز در حسینیه امام خمینی (ره) سپاه ناحیه امام حسین (ع) برگزار شد.

این مطلب ۲ بار خوانده شده

برگزاری همایش نهضت روشنگری در ناحیه امام حسین(ع)

 همایش نهضت روشنگری با سخنرانی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) و با حضور فرماندهان و بسیجیان ناحیه امام حسین (ع) و ناحیه امام سجاد (ع) در محل کانون فرهنگی سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج برگزار شد.

 

 

 

این مطلب ۴ بار خوانده شده

رژه موتوری بسیجیان ناحیه امام حسین(ع) کرج +تصاویر

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه امام حسین(ع) کرج، در نخستین روز از ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، موتورسواران یگان های نظامی و انتظامی استان با رژه موتوری در سطح شهر کرج، آمادگی خود را نشان دادند.

این رژه از مقابل میدان کرج با شکوه خاصی آغاز و تا میدان سپاه ادامه داشت و در پایان نیز همایش آغاز دهه مبارک فجر در سپاه امام حسین(ع) با سخنرانی سردار سید یوسف مولایی جانشین فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز برگزار شد.

این مطلب ۳ بار خوانده شده

حضور نونهالان مهد کودک طهورا در سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه امام حسین (ع)کرج، در روز ولادت آقا امام حسن عسکری(ع) ، سپاه ناحیه امام حسین (ع) میزبان نونهالان مهد کودک طهورا که توانسته بودند قرائت صحیح و نحوه ی اقامه نماز و وضو را یاد بگیرند بود .

براساس این گزارش نماز جماعت نونهالان مهد کودک طهورا با شکوه هی خاص به امامت حجت الاسلام سید رستم صوری مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امام حسین (ع) برگزار شد .

صفحات