این مطلب ۹۲ بار خوانده شده

یادواره شهدای محله خیابان بزرگ در شهرستان اشتهارد برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز:یادواره شهدای محلی خیابان بزرگ با حضور سرگرد ترابی فرمانده ناحیه اشتهارد در مسجد حضرت امیرالمومنین علیه السلام این شهرستان برگزار شد.

بر اساس این گزارش حجت الاسلام والمسلمین ملکی در این مراسم با اشاره به مظلومیت های شهدای مدافع حرم گفت: این شهدا در غربت به حق پیوستند و با کمک به جبهه مقاومت در برابر استکبار ایستادگی کردند تا درس مقاومت همواره در تاریخ زنده بماند.

این مطلب ۱۱۲ بار خوانده شده

به منظور اصلاح و ارتقاء سبک زندگی ایرانی اسلامی، طرح “بازار اسلامی” در شهر اشتهارد در حال اجراست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: سید حسن حسینی ساجدی مسئول تعلیم تربیت حوزه ۹۱۱ ایت الله خامنه ای (مد ظله العالی)در حاشیه این مراسم در مصاحبه با خبرنگار ما ، گفت: با توجه به حضور مردم در ساعات مختلف در بازار ها و کم توجهی به مسائل شرعی و اهداف اقتصاد مقاومتی و همچنین اقتصاد خانواده و به منظور اصلاح و ارتقاء سبک زندگی ایرانی اسلامی، طرح “بازار اسلامی” در شهر اشتهارد در حال اجراست.

این مطلب ۱۱۱ بار خوانده شده

دیدار فرمانده سپاه ناحیه اشتهارد با خانواده محترم شهدا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز:سرگرد ترابی فرمانده ناحیه حضرت علی اکبر علیه السلام اشتهارد به همراه امام جمعه و تنی چند از مسئولان این شهرستان به دیدارخانواده های محترم شهدا رفتند.در این دیدارها از خانواده های محترم شهیدان وحدت و خلج دیدار به عمل آمد.

این مطلب ۹۲ بار خوانده شده

دومین یادواره شهید مدافع حرم سردار همدانی و شهید زین العابدین فضل اللهی در شهرستان اشتهارد برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: دومین یادواره شهدای پایگاه شهید فضل اللهی حوزه ۹۱۱ امام خامنه ای سپاه ناحیه حضرت علی اکبر(ع)، با حضور سرگرد پاسدار مصطفی ترابی فرمانده سپاه ناحیه حضرت علی اکبر(ع)، محمد جواد موحد مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی(ع)، مردم مومن و شهید پرور و مسئولین شهرستان اشتهارد برگزار شد.

این مطلب ۷۷ بار خوانده شده

بررسی و بازدید فرمانده ناحیه حضرت علی اکبر علیه السلام شهرستان اشتهارد از فعالیتها و عملکرد حوزه ۹۱۱ امام خامنه ای شهرستان اشتهارد

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه حضرت علی اکبر علیه السلام جناب سرگرد ترابی فرمانده ناحیه و مسئولین معاونت های آن در طی سرکشی و بازدیدی که از قسمتهای حوزه ۹۱۱ امام خامنه ای شهرستان اشتهارد داشتند ،عملکرد این حوزه را عالی توصیف کردند.
سرگرد ترابی بعد از بررسی عملکرد حوزه بسیج شهری در تقدیر و تشکر از فرمانده و شورای حوزه بیان کرد با توجه به حجم سنگین برنامه های حوزه بسیج شهری،فرمانده حوزه به همراه بسیجیان و شورای این حوزه به خوبی توانستند حجم فعالیت های ابلاغی خود را تقسیم کرده و برنامه ها را یکی پس از دیگری به نحو احسنت به مرحله اجرا دربیاورند

این مطلب ۱۱۳ بار خوانده شده

اجرای طرح بازار اسلامی در شهرستان اشتهارد + تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: به همت پایگاه صاحب الزمان (عج) ،طرح بازار اسلامی که یکی از ده طرح بومی محلی معاونت فرهنگی سپاه ناحیه حضرت علی اکبر(ع) اشتهارد می باشد ، اجرا شد.

این مطلب ۱۲۳ بار خوانده شده

برگزاری دوره تربیت و تعالی سربازان در ناحیه اشتهارد

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه اشتهارد : افتتاحیه دوره تربیت و تعالی سربازان ناحیه حضرت علی اکبر علیه السلام اشتهارد با حضور امام جمعه محترم شهرستان وهم چنین فرمانده و پایوران این ناحیه در حسینیه عاشقان ولایت این ناحیه برگزار شد.در این دوره قرار است کلاس هایی در قالب آموزش روخوانی و روانخوانی قران کریم،احکام،مباحث سیاسی و عقیدتی و ... برگزار گردد.

این مطلب ۱۰۶ بار خوانده شده

سالروز بزرگداشت حماسه ۹ دی در شهرستان اشتهارد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ناحیه اشتهارد، مراسم سالروز بزرگداشت یوم الله ۹ دی با حضور پرشور مردم و مسئولین شهرستان اشتهارد در مسجد شهدا این شهرستان برگزار شد.در این مراسم پس از قرائت قران، مردم یکصدا فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا و مرگ بر فتنه گر سر دادند. در ادامه این مراسم حجت الاسلام والمسلمین تویسرکانی نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین مطالبی بسیار زیبا از ماهیت فتنه بیان کردند.

این مطلب ۹۲ بار خوانده شده

تشییع پیکر مادر شهیدان حسن و یوسف شاه بختی در اشتهارد

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه اشتهارد،پیکر مرحومه سیده زهرا موسوی مادر شهیدان یوسف و حسن شاه بختی با حضور فرمانده سپاه ناحیه اشتهارد، امام جمعه ،فرماندار و دیگر مسئولین و مردم شهیدپرور و انقلابی شهرستان اشتهارد تشییع و در جوار مزار شهدای شهرستان اشتهارد به خاک سپرده شد.

این مطلب ۱۰۴ بار خوانده شده

سالروز بزرگداشت حماسه ۹ دی در شهرستان اشتهارد برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: مراسم سالروز بزرگداشت یوم الله ۹ دی با حضور پرشور مردم و مسئولین شهرستان اشتهارد در مسجد شهدا این شهرستان برگزار شد.

بر اساس این گزارش   مراسم با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد و سپس  مردم بصیر و ولایتمدار شهرستان اشتهارد یکصدا فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا و مرگ بر فتنه گر سر دادند.

صفحات