۱ خوانده

میزان عضویت در بسیج کارمندان البرز بالاتر از میانگین کشوری است

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز:بسیج کارمندان به دلیل گستره زیادی که اعضای آن دارند یکی از اقشار همه گیر است که توجه به نیازهای این قشر با توجه به شرایط کاری کارمندان حائز اهمیت زیادی است.

۱ خوانده

دفاع مقدس دانشگاه بود که برای همه ابعاد درس داشت / یکی از ابعاد دفاع مقدس تولد تفکر بسیجی در جامعه است

به گزارش روابط عمومی سپاه استان البرز، سردار سید یوسف مولایی روز سه شنبه در آیین تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهید حاج احمد آجورلو که در باشگاه میلاد کرج برگزار شد، با اشاره به اینکه یکی از ابعاد دفاع مقدس تولد تفکر بسیجی در جامعه است، گفت: منشاء تفکر بسیجی دین و انقلاب است.

وی تلاش برای توسعه فرهنگ بسیجی در سطح ادارات را ضروری دانست و افزود: در ادارات یکی از بیشترین کلماتی که به گوش می خورد ارباب رجوع است و تفهیم درست و صحیح این کلمه در سطح ادارات با تفکر بسیجی بهتر می تواند اشاعه یابد.

این مطلب ۲ بار خوانده شده

برگزاری کارگاه آموزشی راهبردی در ناحیه جواد الائمه (ع)

به گزارش روابط عمومی ناحیه جواد الائمه (ع) محمد شهر : کارگاه آموزشی راهبردی باحضور سه ناحیه اشتهارد ،ناحیه امام رضا فردیس وناحیه جواد الائمه (ع) محمد شهر بر گزار شد.

این کارگاه آموزشی به میزبانی ناحیه جواد الائمه در روز پنج شنبه در حسینیه شهدا ناحیه با حضور حجت والاسلام والمسلمین علی رسولی نژادمسئول نمایند گی ولی فقیه ناحیه جواد الائمه (ع) ،دکتر قربانی و آقای رنگرز بر گزار شد .

۱ خوانده

برگزاری مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه اداری کارگری ناحیه جوادالائمه (ع)

به گزارش روابط عمومی ناحیه جواد الائمه (ع)محمد شهر : مراسم معارفه فرمانده حوزه حوزه اداری کارگری شهید تهرانی در محمد شهربا حضورفرمانده ناحیه جوادالائمه (ع) جناب سرهنگ رازینی ، شهرداران محمدشهر و ماهدشت وجمعی از اعضای شورای شهر برگزارشد.

این مطلب ۴ بار خوانده شده

برگزاری همایش سرگروه های صالحین بسیج ادارات

به گزارش روابط عمومی سپاه استان البرز، همزمان با آغاز دهه ولایت، ۸۰ نفر از کارکنان بسیجی ادارات- پست، مخابرات، فرودگاه پیام و پست بانک ، در قالب همایش سرگروه های صالحین به شمال کشور کشور اعزام شدند.
در این دوره که به همت حوزه ۷ بسیج ادارات شهید همت برگزار شد، سرگروه ها طی سه روز در شاخه های عقیدتی، رزمی، فرهنگی ورزشی و پدافند غیر عامل، دوره می بینند.
شایان ذکر است: در این همایش هوشنگ ابراهیمی و ناصر عبدالحسینی به عنوان مربی، وظیفه هدایت سرگرو ه ها را عهده دار هستند.

۱ خوانده

برگزاری اردوی یک روزه فرزندان بسیجی کارکنان ادارات

به گزارش  روابط عمومی سپاه استان البرز، اردوی یک روزه فرزندان بسیجی کارکنان ادارات از صبح روز یکشنبه آغاز و به مدت یک روز در اردوگاه شهید رجایی کرج ادامه داشت.

در این دوره که ویژه فرزندان بسیجی کارکنان فعال ۱۰ تا ۱۵ سال پسر است، ۹۵ نفر شرکت کرده اند.

این دوره با هدف ارتقا سطح فرهنگی، علمی و ورزشی دانش آموزان برگزار شده است.

برگزاری این دوره به همت حوزه ۷ مقاومت بسیج اداره های سپاه ناحیه امام حسین(ع) انجام شده است که دانش آموزان طی آن در بخش های مختلف فرهنگی و علمی و ورزشی شرکتی فعال خواهند داشت.

این مطلب ۲ بار خوانده شده

جمعی از مدیران نمونه و بسیجی استان البرز تقدیر شدند

به گزارش روابط عمومی سپاه استان البرز؛ همزمان با گرامی داشت هفته دولت و نکوداشت  یاد وخاطره شهیدان رجایی و باهنر، چند تن از مدیران نمونه استان البرز که در راستای اهداف بسیج تلاشی مجدانه داشتند مورد تقدیر قرار گرفتند که در ذیل  این خبر نام سمت آنها عنوان شده است.
۱-    مهندس مهرداد ترابیان شهدار کمالشهر
۲-    احمد..... شهردار طالقان
۳-    دکتر علی اصغر بهرائی نژاد مدیر کل دامپزشکی استان
۴-    دکتر احمد مهدوی رئیس بیمارستان شهید رجائی
۵-    مهندس علی اصغر کمال زاده معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج
۶-    برادر مظلوم، مدیر کل امور مالیاتی البرز

۱ خوانده

فرهنگ بسیج ادارت در کسب رضایتمندی مردم خلاصه میشود/ توجه به اقتصاد مقاومتی حرکت به سوی جهاد اقتصادی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع) البرز؛مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز  با بیان این مطلب افزود : کسب رتبه و مقام آوری در حوزه های خدمتی ملاک نیست بلکه اصل میزان وکیفیت خدمت به ملت است که موجب ارتقاء و استحکام پایه های نظام انقلاب اسلامی میشود.

این مطلب ۴ بار خوانده شده

افتتاح پایگاه مقاومت بسیج منتظران قائم (عج)

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه امام هادی (ع) در این مراسم گلزاری فرمانده حوزه اداری کارگری شهیدان اسحاقی ضمن خیرمقدم گویی به مسئولین شهر، فرماندهان حوزه های اداری سپاه امام حسن مجتبی (ع) اسانت البرز، ازمسئولین اداره برق مهرشهر جهت همکاری افتتاح این پایگاه تشکر وقدر دانی کرد .