این مطلب ۴ بار خوانده شده

ساخت و تجهیز سه هزار سالن ورزشی در برنامه پنج ساله دوم بسیج/تناسبی میان شعار اهمیت آموزش با هزینه های مرتبط با آن نیست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: سردار کاظم یزدانی، رئیس سازمان ورزش بسیج کشور با حضور در آئین تجلیل از ورزشکاران، قهرمانان و مدال آوران ورزشی کشور که پیش از ظهر امروز (۲۳۳دی) در سالن کانون شهید سبحانی در سپاه امام حسن مجتبی (ع) برگزار شد، با تقدیر از برنامه های ورزشی سپاه البرز گفت: مهمترین جوهره و شاخص وجودی ورزشکارانی که به مرتبه قهرمانی رسیده اند، زحمت و تلاش است.

این مطلب ۱۴ بار خوانده شده

دعوت از وزرشکاران استان البرز برای شرکت در مراسم حماسی ۹ دی

به گزارش روابط عمومی  سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: شورای عالی ورزش بسیج ، مرکز تربیت بدنی سپاه استان ، اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و سازمان بسیج ورزشکاران استان البرز  به مناسبت گرامیداشت یوم‌الله ۹ دی‌ماه بیانیه‌ای صادر کرد.

این مطلب ۹ بار خوانده شده

کوهپیمایی مشترک بسیجیان شمشک و آسارا برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: به مناسبت  گرامیداشت شهدای شهریور و هفته دولت برنامه راهپیمایی و کوهپیمایی مشترک بسبجیان شمشک و بخش آسارا برگزار شد.

بر اساس این گزارش؛ این برنامه به همت مرکز  تربیت بدنی سپاه البرز برگزار گردید.

این مطلب ۴ بار خوانده شده

تیم فوتسال مقاومت البرزفردا به مصاف گیتی پسند اصفهان نمی رود/ انتقاد سردار استاد حسینی از بی توجهی مسئولان

به گزارش روابط عمومی سپاه استان  البرز، سردار علی استادحسینی در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص وضعیت تیم فوتسال مقاومت البرز گفت: این تیم با تلاش بازیکنان، مربیان و سپاه توانست از رده دسته یک کشوری به لیگ برتر صعود کند و این تلاش ها ستودنی و قابل تقدیر است و افتخاری ورزشی برای استان البرز به شمار می رود.

این مطلب ۳ بار خوانده شده

همایش کوهپیمایی کانون بسیج ورزشکاران سپاه ناحیه جوادالائمه (ع) محمدشهر

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه جواد الائمه (ع) محمد شهر ، این کوهپیمایی به مناسبت هفته مبارک بسیج در منطقه دهک صفادشت ملارد صورت پذیرفت .
در حاشیه این برنامه برادر حمید بیجانی مسئول کانون بسیج ورزشکاران ناحیه جوادالائمه (ع) در گفتگو با خبرنگار ما اظهارداشت: هدف از این کوهپیمایی عمل به فرمان مقام معظم رهبری درخصوص ورزش و گرامی داشتن یاد ورزشکار بسیجی در هفته بسیج بود و در پایان اعلام کرد که روزجمعه نیز برادران بسیجی ورزشکار کوهپیمائی به همین مناسبت خواهند داشت.

درآخر به قید قرعه به ورزشکاران هدایایی اهدا شد.

این مطلب ۳ بار خوانده شده

برگزاری مسابقات تکواندو بمناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان فردیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز؛محمد رضا مروجی مسئول تربیت بدنی سپاه ناحیه امام رضا (ع) فردیس و مسئول برگزاری مسابقات اظهارداشت : برگزاری این دوره از مسابقات به مناسبت هفته دفاع مقدس تدارک دیده شده است که با استقبال گسترده ورزشکاران از باشگاه های مختلف انجام شد.

وی افزود:این مسابقات برای سومین سال متوالی و با حداقل امکانات و با شرکت  ۱۲۰ نفر از تکواندوکاران نونهال در سالن ثامن الاائمه سپاه ناحیه امام رضا(ع) شهرستان فردیس برگزارشد.

این مطلب ۲ بار خوانده شده

برگزاری مسابقات والیبال" جام علوی" به مناسبت بیداری کشورهای اسلامی در کرج

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز؛در این دوره از مسابقات که برای اولین بار ، از سوی هیئت والیبال تربیت بدنی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز و هیئت والیبال تربیت بدنی لشگر ۱۰ عملیاتی سیدالشهدا (ع) در سالن شهید امینی کانون جوانان بسیج ناحیه کرج برگزار شد ، ۷ تیم از ستاد سپاه استان البرز ، لشگر ۱۰ عملیاتی و حوزه های مقاومت نواحی استان البرز حضور داشتند.