این مطلب ۲ بار خوانده شده

مجموع بسیج و هنرمند یک مجعون گرانبها برای اسلام است/ بصیرت مهمترین ویژگی شهید آوینی بود

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز:سردار سید یوسف مولایی در تجمع ۵۰۰ نفر از هنرمندان استان البرز که صبح روز سه شنبه در کانون جوانان سپاه برپاشد، از جمع بسیج و هنرمند به یک معجون گرانبها یاد کرد و اظهار داشت: در بعضی مواقع کاری که قلم در برابر دشمن می کند شاید اسلحه نتواند.

این مطلب ۴ بار خوانده شده

برنامه های بسیج هنرمندان در هفته بسیج تشریح شد

به گزارش روابط عمومی سپاه استان البرز، علی امیرکمالی مسئول بسیج هنرمندان استان البرز در گفت و گو با خبرنگار ما ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج به تشریح برنامه های بسیج هنرمندان پرداخت و گفت: بسیج هنرمندان به مناسبت فرارسیدن هفته پربرکت بسیج برنامه های متنوع هنری برگزار می نماید.

وی افزود: گردهمایی و همایش انجمن های هنری در استان البرز و اعزام ۱۰۰ نفر از برگزیدگان بسیج در عرصه هنر به نشست اساتید و هنرمندان بسیجی که در تالار اندیشه و با حضور سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین برگزاری می شود از جمله برنامه های بسیج هنرمندان محسوب می شود.

این مطلب ۶ بار خوانده شده

فراخوان سومین دو سالانه سراسری عکس بسیج استان البرز

به گزارش روابط عمومی سپاه استان البرز، سومین دو سالانه سراسری عکس بسیج با همکاری و همراهی هنرمندان عکاس و سازمان بسیج هنرمندان استان البرز برگزار می شود.

موضوع جشنواره:

۱-فعالیت های فردی و اجتماعی بسیج و بسیجیان

۲-زندگی ایرانی اسلامی

بخش‌های جشنواره:

این جشنواره در دو بخش حرفه ای و غیر حرفه ای برگزار می‌شود:

-۱حرفه ای: عکس‌های تهیه شده با دوربین‌های عکاسی

-۲غیرحرفه‌ای: عکس‌های تهیه شده با تلفن همراه و دوربین‌های ساده

تقویم اجرایی جشنواره:

این مطلب ۶ بار خوانده شده

مستند شهید غلامرضا کیانپور در کرج کلید خورد+ عکس

به گزارش روابط عمومی سپاه استان البرز، پروژه فیلم شهید غلامرضا کیانپور  همزمان با برگزاری یادواره شهید غلامرضا کیانپور به همراه ۶۰ شهید محله مصباح کرج با حضور سردار علی استاد حسینی فرمانده سپاه استان البرز و سردار بخشعلی کامرانی صالح فرمانده انتظامی استان البرز رونمایی شد.

در ابتدای مراسم  علی امیرکمالی مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان البرز مطالبی را در خصوص این فیلم مستند داستانی ارائه نمود.

گفتنی است، این فیلم ۳۵ دقیقه ای توسط امیرمسعود وادی نژاد کارگردانی می شود و هم اکنون در مرحله بازنویسی فیلمنامه است و تا چند روز اخیر مرحله پیش تولید آن آغاز می گردد.

این مطلب ۴ بار خوانده شده

برگزاری جشن غذا به مناسبت میلاد امام زمان (عج)

به مناسبت میلاد با سعادت امام زمان (عج) کانون بسیج هنرمندان ساوجبلاغ با همکاری اداره ارشاد و سازمان بسیج هنرمندان استان البرز مراسمی با عنوان جشن غذا باغ حضور جمعی از مردم برگزار کردند که در پایان از تعدادی از پذیرفته شدگان در این جشن تقدیر به عمل آمد.

این مطلب ۲ بار خوانده شده

مراسم تودیع و معارفه مسئول قدیم و جدید سازمان بسیج هنرمندان

مراسم تودیع و معارفه مسئول جدید سازمان بسیج هنرمندان با قرائتی از آیات قرآن مجید آغاز شد.

ابتدا آقای فرید سرمست سخنرانی را ایراد فرمودند و در ادامه سردار استاد حسینی فرماندهی سپاه امام حسن مجتبی(ع) بعد از چند دقیقه ای صحبت حکم آقای علی امیر کمالی را بعنوان ریاست سازمان بسیج هنرمندان استان البرز تقدیم ایشان نمودند این مراسم با حضور جمعی از بسیجیان هنرمند و مسئولین پایان یافت.

این مطلب ۵ بار خوانده شده

برگزاری مراسم دهمین هفته فیلم وعکس

برگزاری مراسم دهمین هفته فیلم و عکس کرج با حضور مهدی ایل بیگی
مشارکت و همکاری با انجمن سینمای جوانان کرج در برگزاری هفته فیلم وعکس همراه با نقد و بررسی فیلم «سر به مهر» و کارگاه آموزشی تصویربرداری. در پایان مراسم اختتامییه و تقدیر از فیلمسازان جوان با حضور مسئولین است.

این مطلب ۲ بار خوانده شده

ساخت و تولید مستند (قسمت بخشی) با همکاری سازمان بسیج هنرمندان استان البرز

در این مستند به گفت و گو با یک غسال پرداخته شده است این مستند با همکاری بسیج هنرمندان استان البرز ساخته شد.

۱ خوانده

ساخت فیلم کوتاه «رنگ هفتم» با همکاری سازمان بسیج هنرمندان

این فیلم کوتاه به یکی از موضوعات اخلاقی اجتماع می پردازد که در این فیلم کارگردان توانسته است با استفاده از المان های روانشناسی رنگ داستان پسر بچه ی نقاشی را روایت می کند این فیلم به سفارش سازمان بسیج هنرمندان کشور تهیه و کارگردانی آن را امیرمسعود وادی نژاد از بسیجیان هنرمند استان البرز به عهده داشت.

این مطلب ۴۲ بار خوانده شده

اعزام هنرمندان بسیجی به مراسم رحلت امام خمینی(ره)

معی از هنرمندان بسیجی استان البرز در سالروز رحلت امام خمینی(ره) بنیان گذار انقلاب جمهوری اسلامی ایران به منظور تجدید میثاق با امام و شهدا به مرقد مطهر ایشان اعزام شدند و در آن مراسم شرکت نمودند.

صفحات