این مطلب ۹۹ بار خوانده شده

دومین یادواره شهید مدافع حرم سردار همدانی و شهید زین العابدین فضل اللهی در شهرستان اشتهارد برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: دومین یادواره شهدای پایگاه شهید فضل اللهی حوزه ۹۱۱ امام خامنه ای سپاه ناحیه حضرت علی اکبر(ع)، با حضور سرگرد پاسدار مصطفی ترابی فرمانده سپاه ناحیه حضرت علی اکبر(ع)، محمد جواد موحد مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی(ع)، مردم مومن و شهید پرور و مسئولین شهرستان اشتهارد برگزار شد.

این مطلب ۸۷ بار خوانده شده

بررسی و بازدید فرمانده ناحیه حضرت علی اکبر علیه السلام شهرستان اشتهارد از فعالیتها و عملکرد حوزه ۹۱۱ امام خامنه ای شهرستان اشتهارد

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه حضرت علی اکبر علیه السلام جناب سرگرد ترابی فرمانده ناحیه و مسئولین معاونت های آن در طی سرکشی و بازدیدی که از قسمتهای حوزه ۹۱۱ امام خامنه ای شهرستان اشتهارد داشتند ،عملکرد این حوزه را عالی توصیف کردند.
سرگرد ترابی بعد از بررسی عملکرد حوزه بسیج شهری در تقدیر و تشکر از فرمانده و شورای حوزه بیان کرد با توجه به حجم سنگین برنامه های حوزه بسیج شهری،فرمانده حوزه به همراه بسیجیان و شورای این حوزه به خوبی توانستند حجم فعالیت های ابلاغی خود را تقسیم کرده و برنامه ها را یکی پس از دیگری به نحو احسنت به مرحله اجرا دربیاورند

این مطلب ۱۱۷ بار خوانده شده

اجرای گروه سرود مشکات حوزه ۹۱۱ امام خامنه ای شهرستان اشتهارد به عنوان نماینده استان البرز در مراسم اختتامیه سومین جشنواره آواها و سرودهای حماسی بسیج با حضور گروه های ایران و لبنان در حضور ۶۰۰ اثر

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه حضرت علی اکبر علیه السلام:سرود مرگ بر آمریکای گروه همخوانی مشکات شهرستان اشتهارد پس از راه یابی به مرحله کشوری سومین جشنواره آواها و سرودهای حماسی بسیج با حضور گروه های ایران و لبنان به عنوان برترین اثر از بین ۶۰۰ سرود انتخاب شد و این گروه به عنوان نماینده استان سرود مرگ بر آمریکای خود را در اختتامیه این دوره از مسابقات که در شیراز برگزار شد،در بین بزرگان موسیقی این سرود را اجرا کرد.

این مطلب ۱۰۰ بار خوانده شده

اختتامیه دومین دوره لیگ ولایت حوزه ۹۱۱ امام خامنه ای شهرستان اشتهارد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه حضرت علی اکبر علیه السلام:اختتامیه دومین دوره ی لیگ فوتسال ولایت در سالن اجتماعات شهید مطهری شهرستان اشتهارد برگزار شد.
این مسابقات که در رده سنی نونهالان برگزار می شد، متشکل از ۱۵ تیم بود و از این ۱۵ تیم ۷ تیم در لیگ دسته یک و ۸ تیم در لیگ برتر به رقابت می پرداختند.
در پایان لیگ برتر، به ترتیب تیم های شهیدان اعلمی از پایگاه صاحب الزمان، تیم شهید خسروی از پایگاه امام جعفر صادق(علیه السلام) و تیم شهید یزدی از پایگاه سید الشهدا(علیه السلام) به مقام قهرمانی رسیدند.

این مطلب ۹۵ بار خوانده شده

جلسه شورای حوزه ۹۱۱ امام خامنه ی شهرستان اشتهارد جهت بررسی و عملکرد فعالیتهای آنها با فرمانده حوزه

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه حضرت علی اکبر علیه السلام:فرمانده حوزه ۹۱۱ امام خامنه ای شهرستان اشتهارد ضمن قدر دانی از زحمات شورای حوزه جهت بررسی عملکرد شورای حوزه جلسه ای برگزار کرد و برای بهبود فعالیتها و عملکرد حوزه و برنامه های آینده با شورای در جلسه صحبت به عمل آورد

این مطلب ۹۱ بار خوانده شده

نشست بصیرتی حوزه ۹۱۱ امام خامنه ای اشتهارد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه حضرت علی اکبر (ع) اشتهارد: نشست بصیرتی  حلقه های صالحین پایگاه شهداء حوزه ۹۱۱ امام خامنه ای اشتهارد با حضور بسیجیان این پایگاه برگزار شد. 

براساس این گزارش سخنران این نشست،فرمانده سپاه ناحیه حضرت علی اکبر علیه السلام سرگرد ترابی بود که ایشان در این نشست سه نکته مهم دشمن شناسی،باور و پذیرش وجود دشمن و باور مومنان به ولایت خدا و ایجاد رعب و وحشت برای دشمنان را از آیه هایی که در رابطه با جهاد کبیر میباشد بیان کردند.

این مطلب ۸۸ بار خوانده شده

مراسم تجلیل از بسیجیان نمونه پایگاه های تابعه حوزه ۹۱۱ امام خامنه ای شهرستان اشتهارد

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه حضرت علی اکبر (ع)اشتهارد : حوزه ۹۱۱ امام خامنه ای شهرستان اشتهارد در طی مراسم باشکوهی از بسیجیان نمونه پایگاه ها،شورای حوزه،پایگاه های نمونه بسیج و بسیجیان نمونه ورزشی و قرآنی که در سطح کشور افتخار آفرینی کردند، تجلیل کرد.

این مطلب ۸۲ بار خوانده شده

برگزاری برنامه شهدا آبروی محله توسط حوزه ۹۱۱ امام خامنه ای شهرستان اشتهارد در مسجد جامع شهرستان

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه حضرت علی اکبر علیه السلام:حوزه ۹۱۱ امام خامنه ای شهرستان اشتهارد دومین یادواره شهداء پایگاه صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف را در مسجد جامع این شهرستان برگزار کرد.
در این محل خانواده های شهیدان خاصی وجود دارد از جمله حاج آقا رضایی پدر دو شهید بزرگوار و حاج آقا فودازی پدر شهید مفقود الاثری که این پدر عزیز همه روزه به امید بازگشت فرزند خود ضمن جاروکردن و آب پاشی جلوی منزل خود، درب منزل را از صبح تا شب باز میگذارند.

این مطلب ۸۷ بار خوانده شده

تعلیم و تربیت حوزه ۹۱۱ امام خامنه ای شهرستان اشتهارد همزمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین برنامه میقات صالحین را برگزار کرد

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه حضرت علی اکبر علیه السلام:تعلیم و تربیت حوزه ۹۱۱ امام خامنه ای شهرستان اشتهارد همزمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین برنامه میقات صالحین را برگزار کرد.
سرمای زیادی که این روزها در شهرها حاکم است مانع حضور بسیجیان در برنامه نشد و بسیجیان طبق فرموده ی حضرت آقا که برای بسیج بن بستی وجود ندارد به همراه حلقات خود به طور پرشور در این برنامه شرکت داشتند

این مطلب ۷۶ بار خوانده شده

شهدای مدافع حرم باعث افتخار جهان ‏اسلام و جهان تشیع می باشند و ما باید قدر دان خانواده های این عزیزان باشیم

حجت الاسلام والمسلمین قادر محمدی امام جمعه چهارباغ در مراسم آبروی کوچه و افتخار محله که به نام شهید مدافع حرم حاج مهدی عسگری و برادرش شهید زین ‏العبدین برگزار شده بود با تاکید بر ادامه راه شهدا عنوان کرد : به برکت مجاهدت حضرت امام خمینی و شهدای انقلاب اسلامی ، نظام مقدس جمهوری ‏اسلامی در این کشور برپا شد که با هدایت های امام خامنه ای و فداکاری و ایثار گری شهدای جنگ تحمیلی به تمام دنیا صادر شد و اینک این نظام مقدس ‏همچون درختی تناور به ثمر نشسته است .‏

صفحات