این مطلب ۲ بار خوانده شده

حیات امروز ما مدیون شهدای مدافع حرم است/ شهدای مدافع حرم برای دفاع از ارزشها و ‌آرمان‌های اسلام خاک نمی‌شناسد

به گزارش روابط عمومی سپاه استان البرز؛ حجت‌الاسلام و‌المسلمین علی شیرازی عصر امروز در مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم حجت‌الاسلام مجید سلمانیان که ‌با حضور آیت‌الله حسینی‌ همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز و فرماندهان نظامی و انتظامی، مسئولین، مدیران شهر کرج ، جمعی از خانواده شهدا در مصلی امام خمینی(ره) کرج برگزار شد، اظهار داشت: کسانی که تفقّه در دین دارند و کالبد شکافی می کنند و برای ملت و جامعه خود تبیین می کنند،علمایی هستند که در مسیر دین حرکت کرده و برای تاثیر گذاری در جامعه خود را آماده می کنند، وارثان پیغمبر هستند.

این مطلب ۷ بار خوانده شده

دشمن شناسی یکی از اساسی ترین ویژگی های داشتن بصیرت است

 

 

این مطلب ۲ بار خوانده شده

توجه به حجاب و عفاف یک تکلیف است/ امروزه حجاب دست خوش هجمه دشمن قرار گرفته است

به گزارش روابط عمومی سپاه استان البرز؛ حجت الاسلام و المسملین محمد جواد موحد در گفت و گو با خبرنگار ما بااشاره به فرارسیدن هفته حجاب و عفاف و اهمیت این مهم اظهار داشت: تجمع سراسری مدافعان حریم خانواده همزمان با گرامیداشت این هفته با حضور بانوان ولایی برگزار شد.
 
وی حجاب را یک رسالت همه جانبه دانست و افزود: توجه به حجاب و عفاف یک تکلیفی است که همه مردم مخصوصا مسئولین باید به آن توجه داشته باشند چراکه یک بحث اساسی و بنیادین برای عفت زن به شمار می رود.
 

این مطلب ۹ بار خوانده شده

ضرورت همکاری دستگاه‌های فرهنگی و رسانه‌ها در حوزه حجاب

 حجت الاسلام و المسلمین محمدجواد موحد در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: امروز در تقویم کشور تحت عنوان حجاب و عفاف نامگذاری شده است.

وی با بیان اینکه در دوران رضاشاه حجاب زن برداشته و کشف حجاب در جامعه انجام شد، افزود: به همین سبب این روز تحت عنوان روز حجاب وعفاف در نظام جمهوری اسلامی ایران نامگذاری شد.

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان البرز خاطرنشان کرد: باید به این امر تاکید کرد که در نظام جمهوری اسلامی ایران ریشه ای از عزت، عظمت و شخصیت زن در پوشش حجاب به نمایش گذاشته شده است.

این مطلب ۵ بار خوانده شده

مردم با تحقیق و پرس وجو فرد اصلح را وارد مجلس کنند

به گزارش روابط عمومی سپاه استان البرز، حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد موحد مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی(ع) در همایش نهضت روشنگری که در حسینیه امام خمینی (ره) سپاه ناحیه امام حسین (علیه السلام) کرج برگزارشد، ضمن تقدیر و تشکر از نیروهای اطلاعات سپاه و بسیج اظهار داشت: این نیروها در ایجاد امنیت در ترورهای انجام شده و فعالیت سرویس های جاسوسی دشمن نقش بسزایی داشتند.

وی با بیان این مطلب که تنها وظیفه اداره ارشاد برگزاری کنسرت نیست چنین گفت: انجام امور فرهنگی و جلوگیری از نفوذ سیاسی و فرهنگی از مواردی است که این ارگان می تواند در آن اقدامات موثری انجام دهد

۱ خوانده

اعلام حمایت طلاب و روحانیون حوزه علمیه امام صادق(ع) کرج از مواضع امام‌جمعه کرج

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز:جمعی از طلاب و روحانیون حوزه علمیه امام صادق(ع) کرج بیانیه‌ای خطاب به عموم مردم مومن و امت حزب‌الله استان البرز صادر کردند که در آن در مورد مشکلات اخیر در مورد عدم برنامه‌ریزی صحیح، منسجم و متناسب با فرهنگ اسلامی، ایرانی در حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز انتقاد کردند.

این مطلب ۲۴ بار خوانده شده

مبنای انقلاب اسلامی بر پایه دین و اسلام است

به گزارش روابط عمومی سپاه استان البرز، حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد موحد در مراسم ویژه گرامیداشت دهه فجر در مسجد علی ابن الحسین (ع) جعفر آباد برگزار شد از انقلاب اسلامی به عنوان یک انقلاب استثنایی یاد کرد و اظهار داشت: دیگر انقلاب های دنیا مبنای اقتصادی، فرهنگی و سیاسی دارند ولی مبنای انقلاب اسلامی بر پایه مبانی دینی و اسلامی می باشد.

وی افزود: در دولت اصلاحات نیرهای مسلح را از نظر بودجه و هزینه تحت فشار قرار دادند ولی سپاه با تاسی بر آیه شریفه «واعدوالهم مستطعتم من قوه…» دست از فعالیت برنداشت و از این دوران به سختی عبور کرد.

این مطلب ۲ بار خوانده شده

جذب نخبگان ایرانی توسط دشمن با ایجاد پل ارتباطی به خارج از کشور/ دورساختن ایران از رسالت علمی از اهداف دشمن است

به گزارش روابط عمومی سپاه استان البرز، حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد موحد در نشست مسئولین معاونت سیاسی نیروهای مسلح استان البرز که در سالن جلسات سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز برگزار شد ضمن اشاره به حضور بی نظیر جمعیت مبارز در کربلا همزمان با اربعین حسینی اظهار داشت: پس از گذشت قرن ها بازهم شاهد اجتماع عظیم از شیعه و سنی، مسلمان و غیر مسلمان در کربلا بودیم.

۱ خوانده

واقعه کربلا استثنایی ترین ظلم در اسلام بود/ دشمن با تفکر ابلیسی توطئه چینی می کند

به گزارش روابط عمومی سپاه استان البرز،حجت الاسلام و المسملین محمد جواد موحد در مراسم عزاداری نیروهای مسلح که صبح امروز همزمان با ۲۸ صفر در کرج برگزار شد ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت و سوگواری این ایام، حضور نیروهای مسلح در کشور را مهم دانست و اظهار داشت: بیش از ۳۷ سال است که حضور نیروهای مسلح در کنار مردم و بسیج تجربه می شود.

وی ضمن اشاره به فرمایش پیامبر اکرم(ص) مبنی بر اینکه هیچ یک از پیامبران به اندازه من آزار و اذیت نشده است افزود: روزی شخصی از پیامبر پرسید که چرا این قدر پیر شده ای که پیامبر(ص) در پاسخ به آن شخص دلایلی را عنوان کردند.

صفحات