این مطلب ۸۲ بار خوانده شده

حیات امروز ما مدیون شهدای مدافع حرم است/ شهدای مدافع حرم برای دفاع از ارزشها و ‌آرمان‌های اسلام خاک نمی‌شناسد

به گزارش روابط عمومی سپاه استان البرز؛ حجت‌الاسلام و‌المسلمین علی شیرازی عصر امروز در مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم حجت‌الاسلام مجید سلمانیان که ‌با حضور آیت‌الله حسینی‌ همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز و فرماندهان نظامی و انتظامی، مسئولین، مدیران شهر کرج ، جمعی از خانواده شهدا در مصلی امام خمینی(ره) کرج برگزار شد، اظهار داشت: کسانی که تفقّه در دین دارند و کالبد شکافی می کنند و برای ملت و جامعه خود تبیین می کنند،علمایی هستند که در مسیر دین حرکت کرده و برای تاثیر گذاری در جامعه خود را آماده می کنند، وارثان پیغمبر هستند.

این مطلب ۹۱ بار خوانده شده

دشمن شناسی یکی از اساسی ترین ویژگی های داشتن بصیرت است

 

 

این مطلب ۷۰ بار خوانده شده

توجه به حجاب و عفاف یک تکلیف است/ امروزه حجاب دست خوش هجمه دشمن قرار گرفته است

به گزارش روابط عمومی سپاه استان البرز؛ حجت الاسلام و المسملین محمد جواد موحد در گفت و گو با خبرنگار ما بااشاره به فرارسیدن هفته حجاب و عفاف و اهمیت این مهم اظهار داشت: تجمع سراسری مدافعان حریم خانواده همزمان با گرامیداشت این هفته با حضور بانوان ولایی برگزار شد.
 
وی حجاب را یک رسالت همه جانبه دانست و افزود: توجه به حجاب و عفاف یک تکلیفی است که همه مردم مخصوصا مسئولین باید به آن توجه داشته باشند چراکه یک بحث اساسی و بنیادین برای عفت زن به شمار می رود.
 

این مطلب ۱۰۳ بار خوانده شده

ضرورت همکاری دستگاه‌های فرهنگی و رسانه‌ها در حوزه حجاب

 حجت الاسلام و المسلمین محمدجواد موحد در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: امروز در تقویم کشور تحت عنوان حجاب و عفاف نامگذاری شده است.

وی با بیان اینکه در دوران رضاشاه حجاب زن برداشته و کشف حجاب در جامعه انجام شد، افزود: به همین سبب این روز تحت عنوان روز حجاب وعفاف در نظام جمهوری اسلامی ایران نامگذاری شد.

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان البرز خاطرنشان کرد: باید به این امر تاکید کرد که در نظام جمهوری اسلامی ایران ریشه ای از عزت، عظمت و شخصیت زن در پوشش حجاب به نمایش گذاشته شده است.