این مطلب ۲۲۷ بار خوانده شده

اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال کلید فعالیت های بسیج سازندگی/منابع و ظرفیت های کشور مغفول مانده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز:سردار یوسف مولایی در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه کرج، به  اهداف بسیج سازندگی اشاره کرد و ادامه داد: موضوع اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید کلیدهای وجود بسیج سازندگی است چراکه در کشور منابع و ظرفیت هایی وجود دارد که همچنان مغفول مانده و به اندازه کافی به آنها پرداخته نشده است.

این مطلب ۱۷۴ بار خوانده شده

اجرای ۱۷۳ پروژه در سال ۹۶ توسط بسیج سازندگی/ گردهمایی جهادگران استان البرز برگزار میشود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز:سرهنگ علی ترکاشوند رئیس بسیج سازندگی استان  البرز، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه در خصوص ۱۷ اردیبهشت ماه و روز تشکیل بسیج سازندگی اظهار داشت: در سال ۷۹۹ جهاد کشاورزی و جهاد سازندگی ادغام شدند و مقام معظم رهبری به جهت پر کردن خلا جهاد سازندگی که به عنوان عمران و ابادانی در روستاها میپرداخت دستور دادند بسیج سازندگی افتتاح شود .
وی افزود: هر زمانی که کار از دست مردم به دست دولت واگذار میشود مطمئنا موفقیت های آن کمتر خواهد شد .

این مطلب ۱۲۶ بار خوانده شده

ارسال بسته های خشکبار به مناسبت ولادت حضرت زینب(س)برای مدافعان حرم+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز:جهادگران زن البرزی به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) خشکبار و البسه گرم را جهت ارسال به محور مقاومت با حضور در مجموعه فرهنگی شهید سبحانی بسته بندی و آماده کردند.

این مطلب ۷۸ بار خوانده شده

ده هزار بسته خشکبار توسط خواهران جهادگر البرزی آماده ارسال به سوریه محور مقاومت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: سرهنگ علی ترکاشوند مسئول بسیج سازندگی استان البرز در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار  داشت: به مناسبت ولادت حضرت زینب(س)، در سوریه قرار بر این است که جشن بزرگی برپاشود که خانواده های شهدای سوری و فرزندان آنها در این مراسم شرکت خواهند کرد.

این مطلب ۱۰۴ بار خوانده شده

۱۰۰جهادگر فردیسی میهمان شهرستان دهدشت می شوند/ اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در اولویت اردوهای جهادی شهرستان فردیس+ تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع)استان البرز: اردوی جهادی پایگاه شهدای راه آهن حوزه ۳۱۳ شهید دستواره سپاه ناحیه امام رضا(ع) شهرستان فردیس با هدف محرومیت زدایی و اجرای برنامه های فرهنگی و اقتصاد مقاومتی راهی شهرستان دهدشت کهکیلویه و بویر احمد خواهد شد .

این مطلب ۱۱۳ بار خوانده شده

۲۲۰۰ شغل توسط بسیج سازندگی در استان البرز ایجاد می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: سرهنگ علی ترکاشوند  رئیس بسیج سازندگی البرز، با اشاره به فصل زمستان، اظهار داشت: در حال حاضر گروه‌های جهادی در حال شناسایی مناطق محروم برای انجام امور جهادی در فصل مناسب هستند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۳۰ گروه جهادی مشغول به شناسایی هستند، ادامه داد: تا یک ماه آینده نتایج قطعی این شناسایی مشخص می‌شود.

ترکاشوند با اشاره به اینکه در سال جاری ۵۰ درصد از گروه‌های جهادی استان در البرز فعالیت می‌کنند، عنوان کرد: ۵۰ درصد این گروه‌ها خارج از استان در مناطق محروم کشور خدمت می‌کنند.

این مطلب ۱۰۷ بار خوانده شده

۴۲۰۰ واحد مسکن مدد‌جویی در روستاهای کشور ساخته شد

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز:سردار ضیاءالدین حزنی در آیین افتتاح پروژه‌های سازندگی و  محرومیت‌زدایی در شهرستان طالقان که با حضور سردار سلامی برگزار شد اظهار داشت: مناطق محروم در همه جای کشور ما وجود دارد که حاشیه‌نشینی‌ها نیز دلیلی بر آن شده است.

این مطلب ۱۰۶ بار خوانده شده

قدرت مسئولان در مسیر خدمت‌رسانی به مردم به‌کارگیری شود

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز:سردار حسین سلامی در آئین افتتاح پروژه‌های سازندگی و محرومیت‌زدایی در شهرستان طالقان اظهار داشت: محل رجوع و تامین نیاز مردم بودن، از نعمات الهی است و فرصتی که در اختیار ما قرار دارد برای خدمت است و برای کسب شهرت نیست که اگر این‌گونه باشد، هیچ ارزشی ندارد؛  وقتی قدرتی به ما می‌رسد باید در مسیر خدمت‌رسانی به مردم و رضای خدا گام برداریم که در این صورت ارزشمند است.

این مطلب ۸۹ بار خوانده شده

آئین افتتاح پروژه‌های سازندگی و محرومیت‌زدایی در شهرستان طالقان با حضور جانشین فرمانده کل سپاه انجام شد

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: آئین افتتاح ده ها پروژه سازندگی و محرومیت زدایی در شهرستان طالقان استان البرز، با حضور  سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران و فرماندهان علی رتبه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز برگزار شد.

صفحات