۱ خوانده

ارسال بسته های خشکبار به مناسبت ولادت حضرت زینب(س)برای مدافعان حرم+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز:جهادگران زن البرزی به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) خشکبار و البسه گرم را جهت ارسال به محور مقاومت با حضور در مجموعه فرهنگی شهید سبحانی بسته بندی و آماده کردند.

۱ خوانده

ده هزار بسته خشکبار توسط خواهران جهادگر البرزی آماده ارسال به سوریه محور مقاومت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: سرهنگ علی ترکاشوند مسئول بسیج سازندگی استان البرز در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار  داشت: به مناسبت ولادت حضرت زینب(س)، در سوریه قرار بر این است که جشن بزرگی برپاشود که خانواده های شهدای سوری و فرزندان آنها در این مراسم شرکت خواهند کرد.

۱ خوانده

۱۰۰جهادگر فردیسی میهمان شهرستان دهدشت می شوند/ اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در اولویت اردوهای جهادی شهرستان فردیس+ تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع)استان البرز: اردوی جهادی پایگاه شهدای راه آهن حوزه ۳۱۳ شهید دستواره سپاه ناحیه امام رضا(ع) شهرستان فردیس با هدف محرومیت زدایی و اجرای برنامه های فرهنگی و اقتصاد مقاومتی راهی شهرستان دهدشت کهکیلویه و بویر احمد خواهد شد .

این مطلب ۳ بار خوانده شده

۲۲۰۰ شغل توسط بسیج سازندگی در استان البرز ایجاد می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: سرهنگ علی ترکاشوند  رئیس بسیج سازندگی البرز، با اشاره به فصل زمستان، اظهار داشت: در حال حاضر گروه‌های جهادی در حال شناسایی مناطق محروم برای انجام امور جهادی در فصل مناسب هستند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۳۰ گروه جهادی مشغول به شناسایی هستند، ادامه داد: تا یک ماه آینده نتایج قطعی این شناسایی مشخص می‌شود.

ترکاشوند با اشاره به اینکه در سال جاری ۵۰ درصد از گروه‌های جهادی استان در البرز فعالیت می‌کنند، عنوان کرد: ۵۰ درصد این گروه‌ها خارج از استان در مناطق محروم کشور خدمت می‌کنند.

این مطلب ۲ بار خوانده شده

۴۲۰۰ واحد مسکن مدد‌جویی در روستاهای کشور ساخته شد

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز:سردار ضیاءالدین حزنی در آیین افتتاح پروژه‌های سازندگی و  محرومیت‌زدایی در شهرستان طالقان که با حضور سردار سلامی برگزار شد اظهار داشت: مناطق محروم در همه جای کشور ما وجود دارد که حاشیه‌نشینی‌ها نیز دلیلی بر آن شده است.

این مطلب ۷ بار خوانده شده

قدرت مسئولان در مسیر خدمت‌رسانی به مردم به‌کارگیری شود

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز:سردار حسین سلامی در آئین افتتاح پروژه‌های سازندگی و محرومیت‌زدایی در شهرستان طالقان اظهار داشت: محل رجوع و تامین نیاز مردم بودن، از نعمات الهی است و فرصتی که در اختیار ما قرار دارد برای خدمت است و برای کسب شهرت نیست که اگر این‌گونه باشد، هیچ ارزشی ندارد؛  وقتی قدرتی به ما می‌رسد باید در مسیر خدمت‌رسانی به مردم و رضای خدا گام برداریم که در این صورت ارزشمند است.

۱ خوانده

آئین افتتاح پروژه‌های سازندگی و محرومیت‌زدایی در شهرستان طالقان با حضور جانشین فرمانده کل سپاه انجام شد

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: آئین افتتاح ده ها پروژه سازندگی و محرومیت زدایی در شهرستان طالقان استان البرز، با حضور  سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران و فرماندهان علی رتبه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز برگزار شد.

۱ خوانده

افتتاح پروژه های سازندگی و محرومیت زدایی با حضور جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران+تصاویر

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: آئین افتتاح ده ها پروژه سازندگی و محرومیت زدایی در شهرستان طالقان استان البرز، با حضور  سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران و فرماندهان علی رتبه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز برگزار شد.

 

آموزش دوره پرورش قارچ در قالب طرح اقتصاد مقاومتی در شهرستان نظرآباد

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز:به همت بسیج سازندگی سپاه ناحیه نظرآباد آموزش دوره پرورش قارچ در قالب طرح اقتصاد مقاومتی با همکاری اداره جهاد وبسیج پیشکسوتان در حسینیه این ناحیه برگزارشد.

گفتنی است این دوره با حضور پیشکسوتان بسیجی شهرستان نظرآباد در مدت ۲ روز برگزارشد ، ودر پایان این دوره پس از گرفتن آزمون مدرک رسمی به فراگیران داده خواهد شد.

صفحات