این مطلب ۶۲ بار خوانده شده

اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزان دختر شهرستان اشتهارد به کربلای ایران

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه اشتهارد:اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزان دختر شهرستان اشتهارد با حضور جناب سرگرد ترابی فرمانذه ناحیه اشتهارد ، برادر شاه بختی رئیس اداره آموزش و پرورش اشتهارد و جمعی از مسئولین در ناحیه حضرت علی اکبر علیه السلام اشتهارد برگزار شد.در این کاروان بیش از ۹۰ دانش آموز دختر شهرستان اشتهارد جهت بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور به این مناطق اعزام شدند.

این مطلب ۶۵ بار خوانده شده

توصیه میکنم وصیت نامه شهید حسن شاهبختی، که از معلمان شهید شهرستان است را مطالعه فرمایید، چراکه وصیت نامه او میتواند الگویی برای اقشار مختلف مردم باشد.

به گزارش روابط عمومی  سپاه ناحیه علی اکبر(ع)اشتهارد:سرگرد مصطفی ترابی فرمانده ناحیه اشتهارد در یادواره شهدای دانش آموز شهرستان اشتهارد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۲۶ شهید سلحشور عرصه ی فرهنگ و علم آموزی خطه ی شهید پرور شهرستان اشتهارد گفت: توصیه میکنم وصیت نامه شهید حسن شاهبختی، که یکی از معلمان شهید شهرستان است را مطالعه فرمایید، چراکه وصیت نامه او میتواند الگویی برای اقشار مختلف مردم باشد.

این مطلب ۵۹ بار خوانده شده

بانگ مرگ بر آمریکا و اسرائیل در شهرستان اشتهارد طنین انداز شد.

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه اشتهارد: صبح امروز دانش‌ آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف مردم شهرستان اشتهارد بار دیگر با حضور خود در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان نفرت و انزجار خود نسبت به رژیم های ظالم و خونخوار جهان به خصوص آمریکا و اسرائیل را به نمایش گذاشتند.

این مطلب ۶۵ بار خوانده شده

اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزان پسر ناحیه اشتهارد به کربلای ایران

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه اشتهارد:اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزان پسر ناحیه اشتهارد با حضور جناب سرگرد ترابی فرمانذه ناحیه اشتهارد ، رئیس آموزش و پرورش هشتگرد و جمعی از مسئولین در ناحیه حضرت علی اکبر علیه السلام اشتهارد برگزار شد.در این کاروان بیش از ۸۰ دانش آموز پسر شهرستان اشتهارد به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

این مطلب ۶۸ بار خوانده شده

طرح هجرت۳ دانش آموزی در مدارس دخترانه و پسرانه شهرستان طالقان+عکس

به گزارش سازمان بسیج دانش آموزی استان البرز؛ فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی ناحیه مقاومت طالقان گفت: این طرح از اوایل تیرماه آغاز شده و بهسازی و مرمت تعدادی از مدارس در طالقان انجام می شود.
شاهمرادی افزود: مرمت، بهسازی، تعمیرات میز و نیکمت و نیز رنگ آمیزی و نقاشی فضاهای آموزشی مدارس از فعالیت دانش اموزان در این طرح است.
وی هدف از برگزاری و انجام این طرح را اوقات فراغت و آشنایی آنان با فرهنگ کار و تلاش در این شهرستان عنوان کرد.

این مطلب ۶۴ بار خوانده شده

برگزاری دوره ی آموزشی طرح ولایت ویژه دانش آموزان دختر

به گزارش بسیج دانش آموزی استان البرز؛ این طرح در ۶ روز متوالی با هدف هویت بخشی به دانش آموزان از طریق واگذاری کارهای بسیج و آشنایی با مسائل فرهنگی و اجتماعی و مسئولیت پذیری دانش آموزان در اردوگاه شهید رجایی محمد شهر برگزار شد.
یداله لک مسئول بسیج دانش آموزی استان البرز در حاشیه افتتاحیه طرح ولایت ضمن تشکر از تمام همکاران وعوامل اجرایی طرح، به ضرورت اجرای هر چه بهتر این طرح در سال ۹۵ اشاره کردند: این اردوی از تاریخ سوم مرداد ماه ، با حضور ۲۰۰ نفر از دانش آموزان بسیجی دختر آغاز شده است و در روز جمعه ۸ مرداد اختتامیه دوره دختران برگزار شده است.

این مطلب ۸۳ بار خوانده شده

طرح ولایت با حضور ۴۰۰ نفر از دانش آموزان استان البرز برگزار می شود

یداله لک مسئول بسیج دانش آموزی استان البرز در گفت و گوی اختصاصی با "بسیج" در خصوص برگزاری طرح ولایت دانش آموزان دختر گفت: اردوی ولایت در اردوگاه شهید رجایی محمد شهر برگزار می شود.
 
وی افزود: این اردوی از تاریخ سوم مرداد ماه ، با حضور ۲۰۰ نفر از دانش آموزان بسیجی دختر آغاز شده است و در روز  جمعه ۸ مرداد اختتامیه  دوره دختران برگزار شده است.
 

این مطلب ۹۵ بار خوانده شده

برگزاری دوره ی آموزشی طرح ولایت ویژه دانش آموزان دختر

به گزارش بسیج دانش آموزی استان البرز؛ این طرح در ۶ روز متوالی با هدف هویت بخشی به دانش آموزان از طریق واگذاری کارهای بسیج و آشنایی با مسائل فرهنگی و اجتماعی و مسئولیت پذیری دانش آموزان در اردوگاه شهید رجایی محمد شهر برگزار شد.

یداله لک مسئول بسیج دانش آموزی استان البرز در حاشیه افتتاحیه طرح ولایت ضمن تشکر از تمام همکاران وعوامل اجرایی طرح، به ضرورت اجرای هر چه بهتر این طرح در سال ۹۵ اشاره کردند: این اردوی از تاریخ سوم مرداد ماه، با حضور ۲۰۰ نفر از دانش آموزان بسیجی دختر آغاز شده است و در روز جمعه ۸ مرداد اختتامیه دوره دختران برگزار شده است.

این مطلب ۵۶ بار خوانده شده

برگزاری کارگاه فضای مجازی با حضور مسئول فضای مجازی بسیج دانش آموزی کشور

به گزارش بسیج دانش آموزی استان البرز، کارگاه آموزشی فضای مجازی با محوریت شناخت آسیب ها و مزیت های این فضا، و نحوه ی استفاده صحیح از فضای مجازی و اینترانت شباب با حضور باجلان مسئول فضای مجازی بسیج دانش آموزی کشور  چهارشنبه ۶ مرداد ماه در دوره یاوران ولایت ۹۵ (ویژه دختران) برگزار شد.

در ابتدا استاد جلسه مطالبی را در مورد فضای مجازی عنوان کرده و به سنجش سطح اطلاعات حاضرین پرداختند، سپس درخصوص آسیب های این فضا و تاثیرات منفی آن بر روی سنین مختلف بحث شد.

این مطلب ۶۰ بار خوانده شده

طرح آموزشی ولایت برای دانش‌آموزان البرزی برگزار می‌شود

 به گزارش روابط عمومی سپاه استان البرز ،یدالله لک در گفت‌وگو با تسنیم در کرج، با اشاره به برگزاری برنامه‌های مختلف برای دانش آموزان ، اظهار داشت: این طرح از ۳ مرداد ماه سال جاری به مدت ۱۲ روز برای دانش‌آموزان استان البرز برگزار می‌شود.

رئیس بسیج دانش‌آموزی استان البرز با بیان اینکه از ۳ مرداد به مدت ۶ روز خواهران نیز در این طرح شرکت می‌کنند، افزود:  در ۶ روز بعد برادران برای شرکت در این برنامه حاضر می‌شوند.

صفحات