همایش «سه‌ساله‌های حسینی» در اشتهارد برگزار شد

به گزار روابط عمومی ناحیه اشتهارد،همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه(س)، همایش «سه‌ساله‌های حسینی» به همت بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه اشتهارد و در مسجد امام رسول اکرم(ص) اشتهارد برگزار شد.
در این مراسم بیش از ۵۰۰ نفر از خواهران دوستدار اهل بیت عصمت و طهارت حضور یافتند و علاوه بر مداحی و نوحه‌سرایی، واقعه خرابه شام به صورت نمایش، توسط گروهی از خواهران بسیجی اجرا شد.
همچنین حجت‌الاسلام ابراهیمیان از اساتید حوزه علمیه، در خصوص واقعه شهادت حضرت رقیه (س) سخنرانی و ذکر مصیبت کرد.

همایش دختران فاطمی در دهه کرامت در شهرستان اشتهارد

به گزارش روابط عمومی ناحیه اشتهارد،به مناسبت دهه مبارک کرامت همایش دختران فاطمی در شهرستان اشتهارد با حضور سرگرد ترابی فرمانده سپاه ناحیه ، امام جمعه ، فرماندار و جمع کثیری از خواهران بسیجی اشتهارد برگزار شد.

این مراسم که با تلاوتی چند از کلام الله مجید و سرود ملی آغاز شد، با اجرای گروه سرود تواشیح یاس و ام البنین ادامه یافت.

حضور باشکوه بانوان شهرستان اشتهارد در اجتماع بزرگ “مدافعان حریم خانواده”

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه اشتهارد، اجتماع بزرگ “مدافعان حریم خانواده” در شهرستان اشتهارد با حضور زنان عفیف و مسئولین شهرستان از پارک شهیدچمران به سمت مدرسه شهید سادات برگزار شد.

در این راهپیمایی و اجتماع ،حاضران شعارهایی را در رابطه با عفاف و حجاب سردادند.

برگزاری سخنرانی،اجرای گروه سرود ، برپایی نمایشگاه، برنامه هنری،مسابقه پیامکی، قرائت بیانیه از جمله برنامه‌های تجمع زینبیون در شهرستان اشتهارد بود.در پایان مراسم نیز از دوازده نفر از خواهرانی که حاضر به پذیرش حجاب چادر شده بودند با اهدای جوایزی تقدیر و تشکر بعمل آمد.

 

بیانیه سازمان بسیج جامعه زنان سپاه استان البرز به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن

به گزارش روابط عمومی سپاه استان البرز، سازمان بسیج جامعه زنان سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) و بزرگداشت روز زن بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

بسمه تعالی

برنامه های بسیج جامعه زنان در هفته بسیج اعلام شد

به گزارش روابط عمومی سپاه استان البرز، مسئول بسیج جامعه زنان استان البرز در گفت و گو با خبرنگار ما بااشاره به فعالیت های زنان بسیجی در تمامی عرصه های جامعه اظهار داشت: این نهاد در جهت ترویج تفکر بسیجی در آحاد خانواده فعالیت می کند.

وی افزود: امام(ره) با تیزبینی بسیار در ۵ آذر سال ۵۸ فرمان تشکیل بسیج را دادند که بسیج جامعه زنان نیز یکی از اقشار ۲۲ گانه سازمان بسیج مستضعفین می باشد و تمامی اقشار زنان را در بر می گیرد.

چگینی گفت: با توحه به فرارسیدن هفته بسیج با شعار”بسیج دست قدرت خداست” برنامه های متنوعی توسط بسیج جامعه زنان در سطح حوزه ها و نواحی برگزار می گردد.

همایش"ما زنده ایم" در استان البرز با حضور بیش از ۱۰۰۰ دانش آموز دختر

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز، همایش "مازنده ایم" صبح امروز با حضور بیش از ۱۰۰۰ دانش آموز دختر در سالن شهدا کانون جوانان سپاه استان البرز با حضور مسئولین آموزش و پرورش، مسئول بسیج دانش آموزی و مسئول بسیج جامعه زنان سپاه امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد.

 

برگزاری همایش"ما زنده ایم" در استان البرز

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز، همایش " ما زنده ام" صبح امروز در سالن شهدا کانون جوانان سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز با حضور بیش از ۱۰۰۰ دانش آموز دختر برگزار شد.
 

برگزاری کارگاه مهارت های زندگی در سپاه جوادالائمه (علیه السلام) محمدشهر

به گزارش روابط عمومی ناحیه حضرت جوادالائمه (علیه السلام) ، کارگاه مهارت های زندگی با هدف ارتقاء مهارت هاي زندگي پایوران ناحیه حضرت جوادالائمه (علیه السلام)  در حسینیه شهداء برگزار شد كه با استقبال همکاران همراه گرديد.
خواهر مهدوی معاون امور فرهنگي خانواده پاسدار سپاه ناحیه جوادالائمه (علیه السلام) به خبرنگار ما گفت: اين كارگاه به مناسبت آشنایی بیشتر خانواده های پایوران با مهارت های زندگی برگزار و خانم دكترخلیلی از منظر يك روانشناس با مخاطبان سخن گفت و به سئوالات مخاطبین پاسخ داد.

هرگز تسلیم زیاده‌ خواهی دشمنان نخواهیم شد

به گزارش روابط عمومی ناحیه جواد الائمه (ع)محمد شهر ؛ هیئت عاشقان ولایت ویژه خواهران به همت تعلیم وتربیت بسیج خواهران ناحیه جواد الائمه (ع) برگزار شد .
ابتدا سخنران تربیتی مربی عقیدتی سیاسی ناحیه سرکار خانم مهدیه پاکدامن که سرمربی شجره طیبه صالحین ناحیه نیز می باشند در رابطه با خودسازی و مباحث تربیتی و اخلاقی صحبت هایی را بیان و به سئوالات سرگروه ها و مربیان در رزمینه تربیتی و معرفتی پاسخ دادند.

دیدارفرماندهان و مربیان عقیدتی سیاسی با امام جمعه شهر ماهدشت

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه جوادالائمه (ع) : به مناسبت گرامیداشت مقام استاد شهید مطهری و هفته عقیدتی سیاسی در سپاه وبسیج حوزه های ۵۱۶ حضرت مریم (س) و حوزه ۵۱۸ حضرت ام البنین (ع) به همراه  مسئول عقیدتی سیاسی ناحیه با امام جمعه شهرماهدشت در محل دفترایشان دیدار و گفتگو کردند.

صفحات