این مطلب ۹۵ بار خوانده شده

همایش «سه‌ساله‌های حسینی» در اشتهارد برگزار شد

به گزار روابط عمومی ناحیه اشتهارد،همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه(س)، همایش «سه‌ساله‌های حسینی» به همت بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه اشتهارد و در مسجد امام رسول اکرم(ص) اشتهارد برگزار شد.
در این مراسم بیش از ۵۰۰ نفر از خواهران دوستدار اهل بیت عصمت و طهارت حضور یافتند و علاوه بر مداحی و نوحه‌سرایی، واقعه خرابه شام به صورت نمایش، توسط گروهی از خواهران بسیجی اجرا شد.
همچنین حجت‌الاسلام ابراهیمیان از اساتید حوزه علمیه، در خصوص واقعه شهادت حضرت رقیه (س) سخنرانی و ذکر مصیبت کرد.

این مطلب ۹۱ بار خوانده شده

همایش دختران فاطمی در دهه کرامت در شهرستان اشتهارد

به گزارش روابط عمومی ناحیه اشتهارد،به مناسبت دهه مبارک کرامت همایش دختران فاطمی در شهرستان اشتهارد با حضور سرگرد ترابی فرمانده سپاه ناحیه ، امام جمعه ، فرماندار و جمع کثیری از خواهران بسیجی اشتهارد برگزار شد.

این مراسم که با تلاوتی چند از کلام الله مجید و سرود ملی آغاز شد، با اجرای گروه سرود تواشیح یاس و ام البنین ادامه یافت.

این مطلب ۶۸ بار خوانده شده

حضور باشکوه بانوان شهرستان اشتهارد در اجتماع بزرگ “مدافعان حریم خانواده”

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه اشتهارد، اجتماع بزرگ “مدافعان حریم خانواده” در شهرستان اشتهارد با حضور زنان عفیف و مسئولین شهرستان از پارک شهیدچمران به سمت مدرسه شهید سادات برگزار شد.

در این راهپیمایی و اجتماع ،حاضران شعارهایی را در رابطه با عفاف و حجاب سردادند.

برگزاری سخنرانی،اجرای گروه سرود ، برپایی نمایشگاه، برنامه هنری،مسابقه پیامکی، قرائت بیانیه از جمله برنامه‌های تجمع زینبیون در شهرستان اشتهارد بود.در پایان مراسم نیز از دوازده نفر از خواهرانی که حاضر به پذیرش حجاب چادر شده بودند با اهدای جوایزی تقدیر و تشکر بعمل آمد.

 

این مطلب ۹۸ بار خوانده شده

بیانیه سازمان بسیج جامعه زنان سپاه استان البرز به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن

به گزارش روابط عمومی سپاه استان البرز، سازمان بسیج جامعه زنان سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) و بزرگداشت روز زن بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

بسمه تعالی