این مطلب ۹۱ بار خوانده شده

بازاریان و اصناف فتنه های جدید را در نطفه خفه خواهند کرد

به گزارش روابط عمومی  سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: به مناسبت حماسه عظیم روز ۹ دی جامعه اصناف، بازار و تجار کشور  بیانیه ای منتشر کرد که متن آن به شرح ذیل است.

این مطلب ۶۴ بار خوانده شده

افتتاح پایگاه بسیج شهدای مدافع حرم اداره کل اموال واملاک بنیاد مستضعفان استان البرز

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز:مراسم افتتاحیه پایگاه بسیج شهدای مدافع حرم اداره کل اموال واملاک بنیاد مستضعفان استان البرز وتجلیل از خانواده های مدافع حرم استان‌ با حضور سردار مولایی جانشین فرماندهی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز برگزار شد.

این مطلب ۹۱ بار خوانده شده

آغاز سومین دوره رقابت های قرآنی در فردیس

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: فرمانده بسیج اصناف شهرستان فردیس گفت: سومین دوره رقابت های قرآنی در ۲۲ رشته حفظ و قرائت در این شهرستان آغاز شد.

علیرضا سعادت پور افزود: مکان برگزاری این مسابقات جوار مقبره شهدای گمنام مسجدجامع المهدی(عج)فلکه چهارم فردیس تعیین شده است .

این مطلب ۸۶ بار خوانده شده

اولین انتخابات الکترونیک استان البرز با موفقیت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: اولین انتخابات الکترونیک استان البرز با موفقیت برگزار شد که در این  انتخابات که با استقبال چشمگیر اعضای اتحادیه پوشاک همراه شد؛ پوشاک فروشان شهرستان کرج، اعضای جدید هیئت مدیره این اتحادیه را انتخاب کردند.

این مطلب ۷۵ بار خوانده شده

راه امام و رهبر معظم انقلاب، ظلم‌ستیزی در مقابل آمریکاست/ آمریکا مظهر جرثومه‌های فساد است

به گزارش روابط عمومی سپاه استان البرز؛ سردار علی استاد حسینی در ویژه برنامه بسیج کارمندان حوزه های بسیج ادارات سپاه امام حسن مجتبی (ع) که به مناسبت هفته دولت صبح امروز یکشنبه ۷ شهریور ماه در سالن میلاد جهانشهر برگزار شد اظهارداشت: شهید رجایی و شهید با هنر دو الگوی بزرگ برای همه ملت ایران هستند و خاصه باید الگوی همه دولت مردان باشند، و خصوصیات این دو شهید باید در هفته دولت بازگو شود و همه به آن خصوصیات تمسک جوئیم .

این مطلب ۹۹ بار خوانده شده

پیام قدردانی فرمانده سپاه ناحیه اشتهارد از برگزار کنندگان یادواره شهدای اصناف اشتهارد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت علی اکبر(ع) شهرستان اشتهارد از اتحادیه صنف آهنکاران و جوشکاراجوشکاران و تراشکاران و اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان بابت برگزاری اولین یادواره شهدای این صنف قدردانی کرد.در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

((زمان هرچیز راکهنه می کند ، مگرخون شهید را ))
مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

این مطلب ۹۰ بار خوانده شده

کاهش تهدید های وابستگی به نفت و تکیه بر تولید و مصرفی داخلی، ۲ وجهه ی اقتصاد مقاومتی

به گزارش روابط عمومی سپاه استان البرز، سرگرد پاسدار “مصطفی ترابی” فرمانده سپاه ناحیه شهرستان اشتهارد در یادواره شهدای اصناف و بازاریان شهرستان، با یاد از کسانی که لباس صنعت بر تن داشتند و در دوران ۸ سال دفاع مقدس در خط مقدم جبهه حضور داشتند، گفت: بازار و اصناف همواره پشتوانه ای برای حرکت های انقلابی بوده است.

سرگرد ترابی در ادامه افزود: امروز ۲ چالش مهم در کشور داریم، یکی از این چالش ها، مسئله ی فرهنگی است که چالش بسیار سنگینی است و در دراز مدت در الویت قرار دارد، چالش دیگری مسئله ی اقتصاد و اقتصاد مقاومتی است.